• Wpisów: 11
  • Średnio co: 180 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:52
  • Licznik odwiedzin: 1 281 / 2167 dni
 
wikaw2000
 
I powiedział :
N: Natalia znam Cię nawet nie jeden dzień ale czuję do ciebie miłość. Jesteś osobą piękną i osobą której zawsze mogę zaufać. Kocham Cię !
Nie mogłaś uwierzyć w to co Niall ci przed chwilą powiedział .
Nat: Niall , Ja też Cię Kocham !

Niall i Natalia zaczęli chodzić ze sobą. Było im razem wspaniele. Wiktoria chodziła z Louis’em . W wieku 18-stu lat Wiktoria urodziła Louis’owi chłopca. Wszyscy byli zadowoleni pomimo młodego wieku Wiktorii. Chłopiec miał na imię Aleks. Byłaś jego chrzestną a chrzestnym był Harry. Chętnie opiekowałaś się małym Aleksem , ale sama chciałaś mieć dziecko , lecz Niall nie chciał mieć dziecka tak wcześnie. Byłaś na niego zła , coraz częściej się kłóciliście. Ostatnio kiedy Wiktoria i Natalia zostały same w domu , rozmawiały o tym . Natalia żaliła się Wiktorii że ten związek nie ma przyszłości, jeśli Niall nie chce mieć dziecka , to było bez sensu . Kiedy wszyscy już mieli po 25-27 lat , a mały Aleks miał już 6 latek , Natalia poważnie się zdenerwowała na Nialla . On nadal nie chciał mieć dziecka . Tydzień potem zerwali . Nie byli ze sobą od 3 tygodni . Wiktoria próbowała ich uspokoić , ale Natalia bardzo chciała mieć małe dziecko . Niall po 3 i pół tygodnia nie wytrzymał i pojechał do hotelu w którym tymczasowo zatrzymała się Natalia . Upadł przed nią z kwiatami i pierścionkiem z spytał czy wyjdzie za niego za mąż . Odpowiedz była jedna :
Nat : TAK !
2 miesiące potem wzięli ślub , i Natalia zaszła w ciążę . Znów zamieszkała z Chłopakami i z Wiki . Wszyscy się o nią troszczyli ale Niall najbardziej . Wiktoria była w 8 miesiącu ciąży . Jechała właśnie do sklepu . Gdy nagle uderzył w nią drugi samochód . Karetka przyjechała szybko i wzięli Natalię do szpitala . Pół godziny potem , gdy Niall dowiedział się o wypadku od razu był w szpitalu . Gdy mógł już wejść do sali , zerwał się z krzesła i wbiegł . Natalia leżała osłabiona , miała słaby puls . Nagle przybiegli lekarze i powiedzieli że Niall musi wyjść. Po 4 godzinach lekarze wyszli z sali i zaprosili na salę Niall’a .
Lekarz: To twoja mała dziewczynka. Podał dziecko Niall’owi  .
Była bardzo do niego podobna . Natalia obudziła się po godzinie . Była szczęśliwa że jest z nią Niall . Gdy Natalia wyszła już ze szpitala , dalej żyli sobie w dużej villi z przyjaciółmi i nic nie zagrażało ich miłości .


KONIEC! <3

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego