• Wpisów: 11
  • Średnio co: 180 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:52
  • Licznik odwiedzin: 1 280 / 2167 dni
 
wikaw2000
 
Trzy dziewczyny Wiktoria , Natalia , Marta chciały pojechać na weekend w góry. Wybrały hotel ,,Asta Lavista’’ . To jeden z najlepszych hoteli w Austrii .
Hotel wybrały razem podczas pidżama party u Wiktorii . Wszystkie trzy dziewczyny były directionerkami. Siedziały naTT i czytały wpisy chłopaków z 1D. Nazajutrz miały wyruszyć w podróż do Austrii . Brat Wiktorii , Dominik zawiózł dziewczyny do hotelu .
Kiedy były już na miejscu , oniemiały. Hotel był przewspaniały . Miały pokój razem . Kiedy dostały kluczyk od pokoju od razu tam pobiegły . Pokój był pięknie zrobiony , na styl nowoczesny . Bardzo spodobał się dziewczynom . Wiktoria , Marta i Natalia właśnie się rozpakowywały , gdy usłyszały że ktoś wchodzi do pokoju obok . Natalia od razu wybiegła , ale nie zdążyła zatrzymać nowych sąsiadów .

(KOLEJNY DZIEŃ)

Młode kobietki wstały o  godzinie 12.00 . Ale i tak były zmęczone . Cały dzień jeździły na nartach . Zjadły coś w restauracji , i wróciły do hotelu . Przebrały się w suche rzeczy i oglądały telewizję . Około godziny 21.00 usłyszały głośne krzyki z pokoju obok. Wszystkie trzy poszły poszły sprawdzić co się dzieje .

Gdy zapukały do pokoju , słyszały głośną muzykę One Direction . Pokój otworzył im wielki gruby facet w czarnym garniturze i ciemnych kujonkach . Spytał się czy byłyśmy zaproszone na imrezę .  Marta bez wahania powiedziała że tak ,chociaż nie było to prawdą .

Weszłyśmy na imrezę , i od razu zobaczyłyśmy znanych nam
Bardzo, 5 – ciu typków . To byli  chłopcy z One Direction .
Przywitali nas i zaczęliśmy zabawę . Tańczyliśmy , śpiewaliśmy na karaoke . Było ekstra , sam fakt że dziewczyny były na imrezie u 1D sprawiał im ogromną radość. Chłopacy bardzo polubili nowo zapoznane dziewczyny . Natalia pokochała Niall’a , Marta uwilbiła sobie Zayn’a , a Wiktoria potwierdziła zakochanie do Louis’a . Chłopcy i dziewczyny spotykali się jeszcze długo , aż oświadczyli się : Niall Natalii , Zayn Marcie , a Louis Wiktorii . Utworzyli cudowne rodziny . Dziewczyny założyły zespół muzyczny i stały się bardzo sławne i popularne . Wspaniale wiodło im się życie z chłopakami z 1D . I taka to oto historia , nieprawdopodobna a jednak :D

Nie możesz dodać komentarza.