• Wpisów: 11
  • Średnio co: 175 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:52
  • Licznik odwiedzin: 1 227 / 2103 dni
 
wikaw2000
 
Trzej chłopacy : Louis , Zayn i Niall siedzą w barze i graja w karty z jakimiś podejrzanymi typami . W karty grają o  : dużą sumę pieniężną i rejs statkiem który zaraz ma wypłynąć .

Chwile potem . Tak , Louis wygrywa trzy bilety na rejs tym statkiem . Zabiera oczywiście Nialla i Zayna . Za pięć minut wyruszają . Muszą się bardzo śpieszyć .

Po dziesięciu minutach znajdują się już na ogromnym statku zwanym TITANIC . Machają do ludzi którzy stoją na brzegu . Chłopacy wrzeszczą z całych sił . Od dawna marzyli  aby popłynąć takim statkiem. Titanic , jest statkiem bardzo drogim , dla ludzi bogatych . Jednak im biednym , udało się .

Po kolei oglądają cały statek z przodu i z tyłu. Nadal nie mogą uwierzyć w to że płyną tym statkiem . Wszystko im się podoba.

Wieczorem kiedy Niall i Zayn są w kabinach , on idzie się przewietrzyć na pokład tylny . Spaceruje , rozgląda się . Nagle zauważa piękną dziewczynę , która chyba chce zeskoczyć ze statku . Szybko więc do niej podbiega . I zaczyna mówić tonem przestrogi a nie nakazu :
-    Ja na twoim miejscu bym tego nie robił .
-    A niby dlaczego ? odpowiada dziewczyna .
-    Woda w oceanie , w tej porze jest bardzo zimna . od razu byś zamarzła .
-    No i co skocze . Odsuń się .
Louis zaczyna rozbierać buty , marynarke .
-Co ty robisz ? pyta się nieznajoma .
-Jeśli wskoczysz będę musiał wskoczyć za tobą . Odpowiada .
Oby dwoje się śmieją .
Piękna dziewczyna , stoi po zewnętrznej stronie barierki . Chłopak uspokaja ją i powoli wchodzi na wewnętrzną stronę . Jednak poślizgła się , ponieważ miała korki . Louis trzyma ją jedną ręką . Zauważają to marynarze idą po pomoc . Louis pociągnął dziewczynę . Przewrócili się . Ona na nim leżała . Gdy marynarze przyszli przyszedł też jakiś inny pan . Jak się potem okazało był to jej narzeczony . Był oburzony zjawiskiem , gdzie jego narzeczona leży na jakimś obcym facecie . Dziewczyna tłumaczy że oglądała widoki i za bardzo się wychyliła , i on po prostu ją złapał i upadliśmy . Jednak po minie tego pana nie wiedać żeby wierzył w tę całą historię . Obcy mężczyzna mówi : Viktorio choćmy już , musisz się przebrać i osuszyć . A więc tak ma na imię tajemnicza dziewczyna . Viktoria . Piękne imię .

Nazajutrz Louis wszystko opowiedział kolegom . Byli zachwyceni . Ale tez śmiali się .
Przy śniadaniu Louis wypatrywał Viktorię ale niestety jej nie znalazł. Pomyślał : Pewnie ona nie będzie jadła obiadu z takimi jak my . Ona je z bogatymi .


  Spotkał się z nią . Coraz bardziej się polubili , poznawali się dobrze.
Ona zauważyła , że Louis maluje , szczególnie kobiety . Poprosiła aby namalował ją w sukni balowej . Zgodził się . Umówili się na następny dzień wieczór .

Gdy ona wróciła do swojego pokoju , jej narzeczony podarował jej prezent . Był to piękny , drogi , duży naszyjnik z niebieskim sercem , Serce oceanu . Przepiękne . Lecz nie wiedział że ona czuje miłość do Louisa .

Kolejny wieczór Viktoria spędziła z Louisem . Namalował ją . Zbliżyli się do siebie . Całowali się . Potem poszli na dolny pokład , gdzie odbywała się szalona potańcówka . Tańczyli , bawili się .

Nazajutrz , gdy oni powitali się namiętnym pocałunkiem , zobaczył to narzeczony Viktorii Liam . Ona nigdy nie kochała się w Liamie . To jej matka zawsze wybierała jej chłopaków . A ten spodobał się jej mamie dlatego że był bardzo bogaty i przystojny . Jednak Viktoria uważała że Louis jest dużo przystojniejszy od Liama .

Louis cały czas śpiewał piosenki dla Viktorii . Viki czuła się przy nim jak księżniczka .

Rozwijali swoją miłość .  Codziennie . Byli w sobie tak zakochani , gdy się spotykali nie myśleli o rzeczywistości . Układali już nawet ze sobą plany na przeszłość .

Na statku oczywiście był także pan który zaprojektował Titanica . Zaprzyjaznił się z Viktorią . Był dla niej jak wujek . Wszystko jej opowiadał gdzie co się znajduję , i także że ten statek jest bardzo wytrzymały i nigdy nie pójdzie na dno .

Pewnego mroźnego wieczoru . Kiedy kapitan oglądał widoki na które płyniemy . Marynarze którzy byli od tego , żeby informować kapitana o zbliżających się nie bezpieczeństwach , patrzyli teraz jak Viktoria i Louis spędzali czas na pokładzie . Viki i Lou tańczyli , śmiali się .

Marynarze , gdy odwrócili się było za późno , zobaczyli wielką górę lodową , płynęli prosto na nią . Od razu dali sygnał do kapitana , a ten zaczął patrzeć za horyzont . Byliśmy bardzo blisko skały . Marynarz który dowodził sterem jak najmocniej zaczął kierować sterem na lewo . Nie udało się , uderzyli prawą stroną statku  o górę lodową . Kawałek góry odłamał się i o mało co nie zabił zakochanych , Viktorii i Louisa .
Louis szybko odsunął ich na drugą stronę statku i unikli uderzenia skałą . Jednak , stało się . Jest ogromna dziura w statku .

Dolne pokłady i silniki zalewają się wodą . Na pokładzie jest wielki chaos . Wszyscy pytają się o co chodzi . Pomieszczenia na najniższych pokładach są zamykane dlatego żeby woda nie przedostawała się . Ale to na nic . Titanic zejdzie na dno . Viktoria od razu biegnie do jej tak zwanego wujka , i pyta czy Titanic pójdzie na dno . Odpowiada niestety że tak .
Mamy .... godzinę .

Wszyscy pośpiesznie zakładają kamizelki ratunkowe . Wśród chaosu słychać tylko jedną małą orkiestrę która gra do końca . Pierwsze szalupy z kobietami i dziećmi są opuszczane . Viktoria nie chce wsiąść do szalupy z jej matką . Decyduje się na następną . Czule żegna się z ukochanym . Kiedy jej szalupa jest spuszczana , Viktoria skacze na niższy pokład statku . Louis to zobaczył i narzeczony Viktorii też . Louis biegnie na dolny pokład do Viktorii . Odnajduję ją . Całują się . Lou mówi :
Ty idiotko , mogłem Cię stracić .
Ona odpowiada :
Wiem , nie pójdę bez Ciebie .

Razem szybko wchodzą na pokład . Nie ma już szalup .Statek przełamuje się . Titanic jest teraz odwrócony .Dolna część jest już na dnie . Viktoria i Louis są na samej górze . Jeszcze nie zatonęli . Boją się . Lecz trwają . Ludzie trzymają się zewnętrznej strony barierki , niektórzy się modlą . Jest jeszcze większy chaos . Po niespełna godzinie , Titanic jest na dnie .Viktoria i Louis płyną na złamanym kawałku szafy . Viktoria leży na nim ,  a Louis płynie przy niej , trzyma się tratwy . Po kilku godzinach Louis zamarza nie wytrzymuje . Rozmawia z Viktorią .  Mówi :
 Viktorio , obiecaj mi że będziesz na siebie uważać i przetrwasz tą mękę .
Ona ledwo odpowiada : Oczywiście , wszystko dla Ciebie .

Louis wpada do wody .... nie widać już go . Viktoria nie może się pozbierać .
Ale obiecała Louisowi że da radę .  
Po kilku minutach rozlega się wołanie , czy ktoś żyje. Była to pomoc . Viktoria nie ma sił krzyczeć . Podpływa do jakiegoś człowieka , bierze od niego gwizdek , i gwiżdże . Pomoc ją zauważa . Zabiera ją na łódź . Dają jej koc , picie i jedzenie . Marynarz który zorganizował to , chodzi teraz po łodzi i pyta ludzi o imię i nazwisko . Podochodzi do Viktorii i pyta ;
Jak się pani nazywa ?
Ona odpowiada :
Viktoria W... Tomlinson . Tak Tomlinson .


                      KONIEC

Nie możesz dodać komentarza.